15.03.2015 roku turniej we Włocławku.

15.03.2015 roku /niedziela/ nasi mali zawodnicy wybiorą się na kolejny turniej tym razem do Włocławka.

Turniej odbędzie się w Hali Mistrzów we Włocławku przy ul. Chopina 8.

W trakcie trwania turnieju będą prowadzone warsztaty z zakresu Psychologii Sportu i Treningu Mentalnego przeznaczone dla trenerów, rodziców oraz zawodników przeprowadzane przez psychologów i trenerów mentalnych grupy "Psychosportica" -specjalizującej się w specjalistycznym szkoleniu mentalnym młodych piłkarzy i piłkarek.

SPOSÓB ROZGRYWEK:

Turniej zostanie rozegrany w 2 grupach po 6 drużyn systemem „ każdy z każdym” faza eliminacyjna,następnie zespoły zajmujące odpowiednie miejsca z dwóch grup zagrają mecze finałowe.

Drużyny grają po 4 zawodników + bramkarz, zmiany hokejowe, czas jednego meczu 10 min. (finał 13 min) Bramki o wym. 2 x 3 m, rzut karny 7 m., odległość muru 5m, bramkarz wprowadza piłkę dowolnie, nie obowiązuje przepis połowy, boisko powiększone.

W przypadku równej ilości punktów o zajętym miejscu decyduje bezpośredni pojedynek drużyn zainteresowanych, następnie różnica bramek oraz ilość bramek strzelonych /dotyczy rozgrywek grupowych/.

W przypadku remisu w fazie finałowej turnieju zarządza się serię trzech rzutów karnych.

Wyjazd w niedzielę 15.03.2015 roku o godzinie 6.30 spod stadionu Zawiszy przy ul. Gdańskiej 163.

Proszę o zabranie stroju klubowego. ochraniaczy oraz butów na zmianę !!!!!!!

Planowany powrót w godzinach wieczornych.

Zawodnicy mają zapewniony obiad.

Kadra oraz koszty turnieju zostaną podane na początku tygodnia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!