Czwartek 25.08.2016 roku trening odwołany.

W związku ważnym wydarzeniem dla naszego klubu - 25.08.2016 roku - czwartkowy trening zostaje odwołany.

W zamian spotykamy się o godzinie 18.45 na placu przed wejściem do Opery Nova przy ulicy M. Focha na prezentacji drużyny.

Oczywistym jest, że wszystkie Drużyny naszego Klubu, stanowią jedną, Niebiesko-Czarną Rodzinę, dlatego też, wszystkich naszych Piłkarzy i Trenerów drużyn Młodzieżowych i Dziecięcych, wraz z Rodzinami i Znajomymi zapraszamy do uczestnictwa !

Zbiórka Piłkarzy Zawiszy wszystkich drużyn, będzie miała miejsce 25 sierpnia (czwartek), o godzinie 18.45, na placu przed wejściem do Opery Nova przy ul. M. Focha.

Prosimy, aby wszyscy nasi Zawodnicy ubrani byli w stroje klubowe, bowiem również oni będą częścią tego ważnego wydarzenia !