Deichmann 2015 - Polska i Argentyna - wpisowe 90 złotych.

DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA 2015 TURNIEJ PIŁKARSKI DLA DZIECI OD 4 DO 11 LAT

Nasz rocznik występować będzie jako Polska i Argentyna. Dokładne informacje o podziale na grupy zostaną zamieszczone na stronie pod koniec tygodnia.

Opłata wpisowego do Turnieju wynosi 90 złotych od zawodnika, wpłat należy dokonywać u trenera.

System rozgrywek miejskich – kategoria U-7 – bambini

1. Rozgrywki mają charakter festynu piłkarskiego, podczas którego uczestnicy będą rozgrywać mecze oraz rozwijać swoją koordynację ruchową w specjalnie wyznaczonych i przygotowanych strefach.

2. Rozgrywki nie mają na celu wyłonienia najlepszych drużyn ani ich kolejności.

3. Koordynatorom Turnieju w poszczególnych miastach przysługuje autonomia względem liczby zawodników na boisku, czasu spotkań i upraszczania przepisów gry przy uwzględnieniu specyfiki obiektów, ilości zgłoszonych drużyn bądź ustaleń z trenerami. Określają je odrębne zasady opracowane specjalnie dla danych miast .

4. W przypadku spotkań bez zmiany stron Trenerzy mają prawo do jednominutowej, uprzednio zasygnalizowanej sędziemu przerwy mającej na celu udzielenie wskazówek pedagogicznych zawodnikom.

5. Obsługę sędziowską stanowi jeden sędzia.

Turniej rozgrywany jest w soboty (kat. U-7 i U-9) pomiędzy 18 kwietnia a 14 czerwca 2015. Terminy gier zostaną ustalone przez koordynatora Turnieju przed inauguracją zawodów w każdym z miast w oparciu o liczbę zgłoszonych drużyn i dostępność boisk.

Każdy zawodnik biorący udział w zawodach otrzyma od Patrona Tytularnego Turnieju – firmy Deichmann strój sportowy (koszulkę,spodenki i getry).

Drużyny występują pod nazwą reprezentacji narodowej przydzielonej im przez koordynatora rozgrywek podczas indywidualnych konsultacji z trenerami.

Zawodnicy mają obowiązek rozgrywania spotkań w strojach dostarczonych im przez organizatora.

Wszystkie dzieci biorące udział w Turnieju zostaną ubezpieczone od następstw nieszczęśliwych wypadków po uprzednim wypełnieniu i podpisaniu przez opiekuna formularza zgłoszeniowego. Ubezpieczenie obowiązuje od dnia złożenia formularza na ręce koordynatora Turnieju i obejmuje wyłącznie zdarzenia jakie dokonają się w miejscu i czasie rozgrywek, potwierdzone przez obsługę Turnieju.

Aktualne informacje o turnieju dostępne są na stronie www.kochamsport.pl