Deichmann 2016. WKS i Polska opłata 100,00 złotych.

DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA 2016 TURNIEJ PIŁKARSKI DLA DZIECI OD 4 DO 11 LAT

Nasz rocznik występować będzie jako Polska i WKS. Dokładne informacje o podziale na grupy zostaną zamieszczone na stronie niebawem.

Opłata wpisowego do Turnieju wynosi 100,00 złotych od zawodnika, wpłat należy dokonywać u trenera.

Rozgrywki są zaplanowane na boiskach CWZS Zawisza ul. Gdańska 163 w Bydgoszczy - boisko sztuczne oraz Orlik Zespole Szkół nr 15 Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy przy ul. Czerkaskiej 8.

Podział w kategorii U 9 (rocznik 2007- 2008) - trzy grupy (w zależności od stopnia zaawansowania piłkarskiego).

Grupa I – bardzo zaawansowani (liczyć będzie 8 zespołów / mecz i rewanż w fazie eliminacyjnej)
Grupa II – średnio zaawansowani (około 14-16 zespołów / mecze każdy z każdym)
Grupa III – początkujący / mniej zaawansowani (około 14-16 zespołów / mecze w każdy z każdym)

I grupa – 8 zespołów (bardzo zaawansowani) grają przez 7 tygodni w systemie mecz i rewanż (w grupie I powinny grać zespoły rocznikiem najstarszym i po jednym z danego klubu ewentualnie zespół wybitnie mocny z rocznika młodszego. Proszę aby do tej grupy nie desygnować średnio zaawansowanej drużyny, która nie będzie sobie radziła przez 7 weekendów). Zwracam uwagę, że to będą bardzo mocne grupy.

II grupa – około 14/16 zespołów w zależności od ilości zgłoszeń (średnio zaawansowani) grają przez 7 tygodni w systemie każdy z każdym (w grupie II powinny grać zespoły rocznikiem najstarszym o średnim zaawansowaniu oraz zespoły rocznikowo młodsze o dobrym zaawansowaniu w swojej kategorii wiekowej . Bardzo proszę, aby do tej grupy nie desygnować drużyn o bardzo niskich umiejętnościach piłkarskich).

III grupa – około 14/16 zespołów (początkujący i mniej zaawansowani) grają przez 7 tygodni w systemie każdy z każdym (w grupie III powinny grać zespoły, w których składach są początkujący zawodnicy oraz zespoły rocznikowo młodsze także starsze, ale o małym stopniu zaawansowania. Bardzo proszę trenerów, aby do III grupy nie desygnować zespołów o dobrym zaawansowaniu).

Po 7 weekendach zespoły zostaną rozstawione na zasadzie połącznia grup I grupa 1-8 miejsce następnie II grupa od 9 do 24 miejsca (przy 16 zespołach) oraz III grupa, jako przedłużenie tabeli (np. od 25 do końca ilości zespołów). System komputerowy rozstawi zespoły słabiej zaawansowanych zespołów tak aby doprowadzić liczbę drużyn do 32 zespołów, a następnie według znanego już klucza (gdzie rozstawione są najsilniejsze zespoły i grają z zespołami potencjalnie o mniejszym zaawansowaniu do wyłonienia mistrza na Finał Finałów)

Aktualne informacje o turnieju dostępne są na stronie www.kochamsport.pl