Porozumienie współpracy Zawisza Bydgoszcz Zagłębie Lubin.

Zawisza Bydgoszcz współpracuje z Zagłębiem Lubin!

W dniu 22.03.2017r Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza podpisało umowę partnerską z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębie.

Hasło przewodnie, a zarazem cele współpracy można zawrzeć w dwóch zdaniach:

INWESTUJEMY W MŁODE TALENTY ,
INWESTUJEMY W PRZYSZŁOŚĆ.

CEL:

1. Podniesienie poziomu szkolenia dzieci i młodzieży.

2. Prowadzenie profesjonalnego szkolenia w oparciu o jednolity program szkoleniowy.

3. Stały rozwój zawodowy trenerów, poprzez udział w szkoleniach, kursach, stażach, wymianach i konsultacjach.

4. Propagowanie aktywności fizycznej i konsekwentne dążenie do wzrostu umiejętności piłkarskich dzieci i młodzieży.

5. Wspólny udział w organizowanych przez Partnerów projektach szkoleniowych, turniejach i wydarzeniach piłkarskich.

5. Kształtowanie rozwoju młodego piłkarza, mentalne przygotowanie do dalszej profesjonalnej kariery, wskazaniu celu, pokazaniu drogi rozwoju i uświadomienie wagi edukacji.

6. Wymiana doświadczeń w zakresie zarządzania klubem piłkarskim, budowanie optymalnej struktury szkoleniowej i organizacyjnej.

Oficjalne przekazanie podpisanych już dokumentów współpracy nastąpi wkrótce, bezpośrednio na stadionie Zagłębia.

Po świętach także ukaże się na naszych stronach wywiad z naszym Trenerem Koordynatorem, P. Robertem Świątkowskim.

Trener Robert przedstawi w nim szczegóły i założenia współpracy z "Miedziowymi".

Już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z artykułem !

Pod załączonymi linkami przedstawiamy krótkie filmiki nawiązujące do przedstawianego tematu.

Profil FB klubu Zawisza Bydgoszcz